Şarkı Sözleri,Sitemize Hoş Geldiniz,19 Mart 2018

Emre Demir

Emre Demir

emre Demir Biyografi;12 Ekim 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Çocukluğunu ve ilkokul yıllarını yine İstanbulun bir ilçesi olan Tuzla’ da geçirdi. Lise yıllarında ise Samsun’a yerleşti ve orada bir Anadolu Lisesinden mezun oldu. Yeniden İstanbul’a döndükten kısa bir süre sonra, yolu Ege’nin bir şehri olan Aydın’a düştü ve burada Adnan Menderes Üniversitesi’nde Lojistik bölümü okudu. Hemen ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesine geçiş yaparak, lisans eğitiminide böylelikle tamamlamış oldu.

Emre Demir; bu süre zarflarında hep müzikle iç içe olmayı başardı. Çocukluğundan beri süre gelen müzik ve şarkı söyleme aşkı ilkokul sıralarından, üniversite yıllarına kadar onu takip etti.
Birçok kafe / bar programında gitarı ve müzisyen arkadaşlarıyla birlikte sahne aldı.Kısa bir süre radyoculuk serüveni yaşadı.Birçok huzur evi ve sosyal yardım kuruluşlarının hayır konserlerinde sahne alarak katkı sağlamaya çalıştı. Televizyon ve radyo programlarına kendi besteleriyle katılarak sesini ve şarkılarını siz dinleyicilere ulaştırmayı denedi.

Emre Demir üniversiteden sonrada İstanbul’a ailesinin yanına dönüş yaptı. Burada meşakatli bir sınavdan geçerek, büyük emekler sonucunda, hep arzuladığı ve çocukluğundan beri hayalini kurduğu müzik piyasasında yer almayı , 2013 yılının son aylarında, sözleri ve müzikleri kendisine ait olan Sen Kazandın ve Aynı Pencere isimli iki parçasına stüdyo kayıtlarını alarak gerçekleştirdi.

Son olarakta Bugün Günlerden Sen adlı sözü ve müziği kendisine ait olan single çalışmasını gerçekleştirdi.

Sanatçıya Ait Eserler

*