Şarkı Sözleri,Sitemize Hoş Geldiniz,19 Temmuz 2018
Beğen 1

Hande Yener 2016 Yeni Albümü Çıktı!

Hande Yener 2016 Yeni Albümü Çıktı!

Hande Yener 2016 Yeni Albümü Çıktı! Hepsi Hit Vol. 1, Türk şarkıcı Hande Yener’in on ikinci stüdyo albümü. 6 Haziran 2016’da Poll Production tarafından yayımlandı. Albümün çıkışından yaklaşık bir yıl önce yaptığı bir açıklamada Yener, yeni şarkılarının neredeyse hazır olduğunu ve uygun bir zamanda piyasaya süreceğini ifade ettikten sonra Ocak 2016’da çalışmanın adını duyurdu. Kayıtlar yılın ilk yarısında yapıldı ve albüm, 2014 çıkışlı bir önceki stüdyo albümü Mükemmel’e benzer şekilde Altan Çetin, Berksan ve Mert Ekren şarkılarına yer verdi. Buna ek olarak “Sebastian” hitinin yaratıcısı Ersay Üner ile tekrar iş birliğine gidilirken Murat Dalkılıç ise bu albümle birlikte Yener’e ilk kez şarkı vermiş oldu.
Yener’in Hepsi Hit adlı albüm serisinin ilki olan Hepsi Hit Vol. 1’in çıkış şarkısı “Mor”, 30 Mayıs 2016’da yayımlandı.
“Mor”, Hepsi Hit Vol. 1’in ilk video klibi olarak 2 Haziran 2016’da gösterime girdi. Gülşen Aybaba yönetmenliğindeki çekimler Maslak Arena’da on iki saatte tamamlandı ve klipte Yener’e, dört erkek dansçının yanı sıra Kısmetse Olur yarışmasından Eser West eşlik etti. Şarkı, MusicTopTR Resmî Listesi’nde üç numaraya kadar yükseldi.

Hande_Yener_-_Hepsi_Hit

Albümün adıyla ilgili olarak çok uğraşmadığını belirten Yener, Mart 2016’nın ilk günlerinde albüm kayıtlarının yapıldığı stüdyonun çıkışında şunları söyledi: “Albümdeki şarkılar hepsi hit olacak şarkılardı. Bir arkadaşım da bu şarkıların hepsi hit olur deyince bu adı vermeye karar verdim.

“Hepsi Hit” Albümü Şarkı listesi

1. “Mor”
2. “Emrine Âmâde”
3. “Kavuşabilir miyiz?”
4. “Deli Bile”
5. “Seviyorsun”
6. “Bilmiyor”
7. “Vah Vah”
8. “Bu Kafayla”
9. “Görev”
10. “Biri Kaybediyor”

Şarkı Etiketleri

♥♥♥Önerilen Şarkılar♥♥♥

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

*